Haber

Elitroyal Giriş İçin Tıklayın

Bonusla ilgili yapacağınız kuraldışı işlemlerin her biri, sistem yönetimi tarafından anlaşılır. Hesabınız askıya alınır. Bonusun iptal edilmesi mümkün. Buna dikkat etmeniz gerekiyor.

  • Elde ettiğiniz kazancınız varsa, çevrim şartları yerine getirerek kullanmanız önemli. Elitroyal hafta sonu bonusu üyelere özeldir. Bu yüzden üyeliğiniz yoksa yararlanmanız mümkün değil.
  • Güncel ana sayfaya erişilmesi gerçekleştirdikten sonra promosyonlar başlığı mevcuttur. Buraya tıkladığınızda, her bir bonusu görebilirsiniz. Bonusun üzerine tıkladığınızda, detaylar listeli bir şekilde mevcuttur.

Maddeleri inceleyerek, kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz.

Elitroyal Hafta Sonu Bonusunda Bilinmesi Gerekenler

Bonusun 48 saat içerisinde çevrim şartları tamamlanmalıdır. Bu süreç sonrasında çevrim şartları tamamlanmaz ise bonus iptal edilir. Elitroyal hafta sonu bonusu  hesabınıza tanımlandıktan sonra herhangi bir anlaşmazlık durumu yaşanırsa sistem yönetimi tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır. Bunların her birini bilmemiz gerekiyor. Bonusla ilgili merak ettiğiniz detaylar ya da kafanıza takılan soru işaretleri varsa müşteri destek hattı 7/24 aktiftir yardımcı olur. 

Elitroyal hafta sonu bonusu bonusu ile beraber kayıp promosyonundan faydalanabilir miyim?

Elitroyal hafta sonu bonusu ile beraber farklı bir promosyondan faydalanmanız mümkün değildir. Bonusun geçerli olduğu süreç boyunca değerlendirip, ardından tercih ettiğiniz diğer bir promosyonu talep etmeniz mümkün. 

Elitroyal hafta sonu bonusu nasıl iptal edilir?

Elitroyal hafta sonu bonusu  için iptal ve diğer işlemlerin her biri müşteri destek hattı ile gerçekleşir. Müşteri destek hattı, sizden gerekçe isteyecektir. Gerekçenize bağlı olarak iptal uygulanır. 

 

https://elitroyalsitesi777.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu