Haber

Şeyma Subaşı ile Mısırlı İşadamı Meedo Hakkında Şaşırtan İddia: Şeyma Subaşı Evlilik Sözleşmesi İmzaladı

Ünlü fenomen Şeyma Subaşı son günlerde gündemde yok. Mısırlı iş adamı Muhammed Alsaloussi ile uzun süredir birlikte olan Subaşı, geçtiğimiz günlerde dünyaevine girmişti. Düğün düzenlemesiyle adından söz ettiren ünlü ismin evlenmeden önce sözleşme imzaladığı iddia edilmişti.

Ünlü fenomen Şeyma Subaşı, hem özel hayatıyla hem de yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren isimlerden biri.

Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşandıktan kısa bir süre sonra Mısırlı iş adamı Muhammed Alsaloussi ile birlikte yaşamaya başladı.

Çift, küskün hayatlarını uzun süre sürdürdü. Ancak Meedo, geçtiğimiz yıllarda İbiza’da süper bir aranjmanda evlenme teklif etmişti.

Uzun süredir düğün hazırlıkları yapan Subaşı, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Meedo ile dünyaevine girdi.

Subaşı, o anları sosyal medya hesabından takipçileri ve aboneleriyle paylaştı. Ancak düğünden kısa bir süre sonra çift hakkında şaşırtıcı bir tez ortaya atıldı.

Bülent Cankurt, Şeyma Subaşı ile Meedo’nun düğününün ünlü avukat Altın Mimir’in evinde gerçekleştiğini yazısında belirtti. Ayrıca Subaşı’nın evlilik gerçekleşmeden önce Meedo’nun ailesi üzerinde evlilik sözleşmesi imzaladığı iddia edildi.

Cankurt haberinde, “Şeyma, önce küçük düşse de Meedo’yu çok sevmek ve onunla evlenebilmek için sözleşme imzaladı. Gelin vermedik, damat aldık! Gerçekten şaşırdım neden bizim” ABD’nin Miami kentinde yaşayan Mısırlı kayınbiraderi resmi nikahını Türkiye’de yaptırdı.Sanki Türk vatandaşı olmak istiyor?” diye konuştu.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

kigi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu