Haber

Trabzonspor’un kiraladığı Berat Özdemir Trabzon’a geldi

Trabzonspor’un Suudi Arabistan ekibi Al Ittifak’tan kiraladığı Berat Ayberk Özdemir, Trabzon’a geldi.

Taraftarlar Özdemir’i Trabzon Havalimanı’nda sevgi gösterileriyle karşıladı.

Trabzonspor’a gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Özdemir, “Yine eve geldim, çok mutluyum. İnşallah kaldığımız yerden Trabzonspor amblemini en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Ayrılırken ağladım,” dedi. ama Allah’ın bize bu günleri görmeyi nasip etmesi çok güzel.” söz konusu.

Özdemir, sahadaki taraftarların sevgisine her zaman karşılık vermeye çalıştığını belirterek, “Bundan sonra daha çok çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Beşiktaş maçına hazır olup olmadığı sorusu üzerine Özdemir, “Ben hazırım, sezon başında çok iyi bir kamp geçirdim. Sezonun ilk 4 maçının 3’ünde ilk 11’de oynadım. Bundan sonra karar verici hocamızdır, hazır çıktık, hazır geldik.” terimleri kullandık.

“5” formasını giymek istediğini vurgulayan Özdemir, “Tek mesajım şampiyon olduğumuz sezon stadın tıklım tıklım dolu olmasıdır. İnşallah Beşiktaş maçından itibaren de full stadyumda oynamaya devam edeceğiz. Umarım takım olarak iyi bir performans sergileriz.” değerlendirmesini yaptı.

Diğer kulüplerin de kendisini Trabzonspor’dan istediğini söyleyen Özdemir, “Eve geldik dedim. Burası benim evim. Her zaman Trabzonspor masadaysa benim için konu kapalıdır. O da oldu.” dedi.

Trabzon’un ortasında hamsi bulunduğunu belirten Özdemir, taraftarlarla fotoğraf çektirdikten sonra havalimanından ayrıldı.

haber-mustafakemalpasa.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu